ENKO S.A.

Producent urządzeń dla oczyszczalni ścieków

Turbina TNE

Turbiny do napowietrzania i mieszania ścieków dedykowane dla zbiorników SBR

Nasze produkty

Wiodący producent przepływomierzy elektromagentycznych w Polsce.

OSA

Jedyny na polskim rynku układ do pomiaru ilości odebranych ścieków zamontowany na samochodzie asenizacyjnym. Umożliwia rzeczywisty pomiar ilości odebranych ścieków.

Stacje Zlewcze Ścieków STZ

Nowe wersje sterowania i wizualizacji procesu, interfejsy komunikacyjne: RS 485, Modbus, Profibus, GPRS, Wi-fi

ENKO S.A.

Producent urządzeń dla oczyszczalni ścieków

Separator piasku z płukaniem WPP w nowej wersji WashMem

Separacja, płukanie i odwadnianie piasku - trzy funkcje w jednym urządzeniu. Większa redukcja zanieczyszczeń TOC < 2,8%

XVI Konferencja Naukowo-Techniczna "WODA-CZŁOWIEK-ŚRODOWISKO" Licheń 2018

W dniach 15-16 marca 2018 r. firma ENKO uczestniczyła w XVI Konferencji Naukowo-Technicznej "WODA CZŁOWIEK ŚRODOWISKO", która odbyła się w Licheniu Starym koło Konina.

Konferencja jest obecnie jedną z nielicznych krajowych konferencji naukowo-technicznych o tej tematyce, które są organizowane co roku gromadząc duże grono uczestników. Konferencja jest ukierunkowana na innowacyjność i praktyczne zastosowanie metod i technologii w rozwiązaniach współczesnych systemów, instalacji i urządzeń wodociągów i kanalizacji.

W trakcie tych dwóch dni zaprezentowaliśmy pełną gamę naszych urządzeń pomiarowych. W trakcie przerw pomiędzy wykładami można było również porozmawiać na naszym stoisku o urządzeniach do separacji skratek i piasku.

Dziękujemy organizatorom i wszystkim odwiedzającym Gościom. Wyrażając radość z przybycia na Państwa Konferencję jesteśmy przekonani, że wspólne obrady, wymiana poglądów i uczestnictwo w dyskusji były źródłem osobistej przyjemności i satysfakcji, a nawiązane kontakty dadzą podstawę do dalszej współpracy.